Tož, světově známý rapper a hollywoodský herec Ice Cube, který se v poslední době značně vymezil proti establishmentu, vystoupil v pořadu Tuckera Carlsona na Twitteru, kde diskutoval o tom, jak politici selhali vůči komunitě černochů.
Tato epizoda představovala zpěváka „Straight Outta Compton“, který jel v autě s Tuckerem Carlsonem po někdejší čtvrti jeho dětství čtvrti v South Central Los Angeles – čtvrti, kde potkal Dr. Dre a založil slavnou rapovou skupinu NWA. Pon pomoci černým Američanům, kteří žijí v LA, navzdory utraceným miliardám dolarů, rapper nakonec řekl, že se nic nezměnilo a že politikům nevěří.
„Jak si myslíte, že politici v Los Angeles řídí toto město?“ zeptal se Tucker.
„Jsou to v podstatě stejní lidé, kteří to řídí stejným způsobem.“ Politici věnují pozornost pouze lidem, kteří jim dávají peníze. Všichni ostatní jsou v jejich filmu jen jakýmsi komparzem,“ odpověděl Ice Cube.
Ice Cube řekl, že nikdy nedává peníze politikům, protože jim nevěří.
„Nevěřím v politiky,“ řekl. „Politici mají skryté plány. Dluží spoustě lidem, mnoho laskavostí. Čím více peněz jim dáte, tím více vás poslouchají.“
Ice Cube připustil, že cítil naději po zvolení bývalého prezidenta Baracka Obamy po desetiletích žádného pokroku za demokratických a republikánských prezidentů, ale nyní chápe, že změna, v kterou doufal, nepřišla.
„Pro lidi, které znám, pro lidi, na kterých mi záleží, se toho moc nezměnilo,“ řekl.
Později se diskuse přenesla do odmítnutí Ice Cube nechat si dát vakcínu proti koronaviru do té míry, že dokonce odmítl výplatu 9 milionů dolarů za film, ale musel by být naočkovaný.
Jak uvedl Breitbart News, Ice Cube se stal nepřítelem politických a hollywoodských institucí, když minulý měsíc oznámil své turné „Fuck the Gatekeepers“.
„Někteří z vás si možná neuvědomili, že nejsem součástí ‚The High Society Club‘,“ řekl rapper. „A spousta z vás, co mě právě posloucháte, taky nejste součástí ‚The High Society Club‘.“ A to, co jsem si uvědomil s ‚The High Society Club‘ je to, co je dělá tak šílenými, když nechcete být součástí jejich zasraného klubu. To je rozčiluje. “
Autor: Redakce, 1.8.2023
Zdroj:
Podpořte originální nezávislou žurnalistiku!
Unterstützen Sie originellen unabhängigen Journalismus!
Číslo účtu / Kontonummer: 1511201888/5500
IBAN: CZ7755000000001511201888
BIC/SWIFT: RZBCCZPP
Majitel účtu / Kontoinhaber:
BulvarART s.r.o. / GmbH
© Copyright 2023