Tož, naše civilizace prostě končí…
Mohammad M. je souzen za znásilnění a pět dalších sexuálních deliktů na ženách. Ale přistěhovalec z roku 2015 je nakonec propuštěn. Recidivista je prý dobře integrován.
Afghánec přišel v migrační krizi v roce 2015 – „Wir shaffen das“!
Krajský soud v Řezně odsoudil násilníka k protiagresivnímu léčení. Přestože se k činu a pěti dalším sexuálním útokům přiznal, Mohammad M. do vězení nemusí. Také by měl dbát na to, aby neměl v krvi více než 0,5 promile alkoholu.
Muž, který v roce 2015 přišel do Německa se stovkami tisíc dalších uprchlíků, po svých obětech proti jejich vůli opakovaně požadoval sex. Afghánec donutil ženu pod mostem v Regensburgu, aby provedla orální sex. Následně znásilnil 16letou dívku, když odmítla jeho návrhy.
Oběť znásilnění je stále v terapii
K trestným činům, které mu státní zastupitelství klade za vinu, došlo mezi dubnem 2019 a březnem 2022. Protože mu v době většiny trestných činů zřejmě nebylo více než 21 let, musel před soud pro mladistvé. Některým obětem bylo jen 16 let. Dívka, kterou před čtyřmi lety znásilnil, je dodnes v terapii a trpí psychickými problémy.
Mohammada M. hájili dva právníci. Jeden řekl:
„Soudce řekl, že je vlastně ukázkovým příkladem toho, jak se v Německu dobře vyjít.“ 
Druhý právník vysvětlil:
„V zásadě je plně integrován.“
Údajně pronásledovaný Afghánec je na dovolené v Afghánistánu
Trestné činnosti spáchal především pod vlivem alkoholu. Podle jedné ze dvou podmínek by proto měl v nejbližší době pít méně.
Třiadvacetiletý mladík, který je údajně pronásledován v Afghánistánu, odletěl na přelomu roku na dovolenou do své rodné země. Když se koncem ledna 2023 vrátil, policisté ho zatkli na letišti v Mnichově. Dočasně byl držen ve vazbě, ale po vynesení rozsudku je nyní na svobodě.
Autor: Redakce, 3.8.2023
Zdroj:
Podpořte originální nezávislou žurnalistiku!
Unterstützen Sie originellen unabhängigen Journalismus!
Číslo účtu / Kontonummer: 1511201888/5500
IBAN: CZ7755000000001511201888
BIC/SWIFT: RZBCCZPP
Majitel účtu / Kontoinhaber:
BulvarART s.r.o. / GmbH
© Copyright 2023