Tož, Rakousko a Itálie teď žije novou láskou rakouského politika sociální demokracie SPÖ a italské političky vládních Bratrů Itálie…

Novináři v Itálii i Rakousku píší o vzrušujícím vztahu

„Vztah mezi šéfem tyrolské SPÖ a vicehejtmanem Georgem Dornauerem a poslankyní za Trentino Alessiou Ambrosi je vzrušující: šéf levicové strany miluje politika z postfašistického tábora. Ambrosi svou lásku zveřejnila a v pátek se pár objevil hrdě a zamilovaně na pódiu tenisového turnaje v Kitzbühelu.“

Giorgia Meloni & Alessia Ambrosi

On je levicový sociální demokrat – ona je pravicově národně-konzervativní poslankyně
„Ano, jsem zasnoubená s kolegou Georgem Dornauerem,“ přiznává poslankyně Ambrosi. Ti dva prožili první měsíce svého vztahu s „extrémní důvěrností, téměř se skromností, bez jakékoli touhy po záři reflektorů. Fakt, že patříme k opačným stranám politického spektra nepochybně činí zprávo lákavou.“ říká Ambrosi, která byla v roce 2008 regionální finalistkou Miss Itálie.
Zatím spolu stále komunikují anglicky, ale ona se učí německy a on italsky. „Prozatím si užíváme náš milostný příběh navzdory předsudkům a mimo ně, jako svobodní lidé, dokonalí v práci a v politickém nasazení,“ řekla Ambrosi.

George Dornauer

 
No snad nakonec nedopadnou jako slavný pár Romeo & Julie…

Rakouský socialistický Romeo & Italská národovecká Julie

Podle nacionalistů z Jižního Tyrolska, které dnes spadá pod Itálii, je to důkaz toho, že Tyrolsko patří k sobě, jak to Rakouské, tak to dnešní Italské.
Autor: Redakce, 5.8.2023
Zdroj:

https://www.facebook.com/dr.georg.dornauer

Podpořte originální nezávislou žurnalistiku!
Unterstützen Sie originellen unabhängigen Journalismus!
Číslo účtu / Kontonummer: 1511201888/5500
IBAN: CZ7755000000001511201888
BIC/SWIFT: RZBCCZPP
Majitel účtu / Kontoinhaber:
BulvarART s.r.o. / GmbH
© Copyright 2023