Tož, jen to potvrzuje, že establishment podporuje terorismus proti občanům…

Řidiči kamionu hrozí doživotní pozastavení řidičského průkazu, protože před sebou strčil klimatického ekoteroristu

Řidič kamionu, který před sebou v polovině července tlačil klimatického aktivistu blokujícího silnici, čelí doživotnímu pozastavení řidičského průkazu. Oznámilo to státní zastupitelství Stralsund, které prověřuje možná obvinění. Chování řidiče podle žalobců ukázalo, že není schopen bezpečně řídit vozidlo.

K incidentu došlo, když klimatičtí aktivisté zablokovali dopravu, aby demonstrovali za zvýšenou ochranu klimatu. Případné obvinění řidiče zvažuje státní zástupce v září. 

Video zde:

Státní zastupitelství Stralsund zároveň hledá další důkazy v podobě fotek a videí pořízených obyvatelstvem. Ty by měly pomoci prověřit, zda se šest zúčastněných klimatických aktivistů nedopustilo trestného činu a také další důkazy proti řidiči kamionu. Řidič přepravoval důležité medicinální plyny do rostocké nemocnice.

Sbírka pro řidiče kamionu vybrala 25 tisíc €uro

S nákladním autem odstrčil ekoteroristu asi o jeden metr. Řidič kamionu je nyní vyšetřován pro podezření z pokusu o ublížení na zdraví.

Snímky vyvolaly na sociálních sítích rozhořčení, ale i vyjádření solidarity s kamioňákem. Na fundraisingové kampani organizované společností JUNGEN FREIHEIT se vybralo během pár dní 25 000 €uro. Redakci JF, také zaplavila vlna emailů, kde mu různé malé rodinné firmy nabízejí práci.

Poslední generace není zločinecká organizace – rozhodl soud v Berlíně

Mezitím soud v Berlíně souhlasí s hodnocením berlínských orgánů činných v trestním řízení, které dospěly k podobnému závěru. Jak vidno justice i vláda je na straně ekoteroristů.

Justice & vláda tak chrání ekoteroristy před občany…

Autor: Redakce, 15.8.2023

Zdroj:

https://weltwoche.de/daily/lkw-fahrer-droht-lebenslanger-fuehrerscheinentzug-weil-er-einen-klima-kleber-vor-sich-herschob/

Podpořte nezávislou originální žurnalistiku!
Unterstützen Sie originellen unabhängigen Journalismus!
Číslo účtu / Kontonummer: 1511201888/5500
IBAN: CZ7755000000001511201888
BIC/SWIFT: RZBCCZPP
Majitel účtu / Kontoinhaber:
BulvarART s.r.o. / GmbH
www.mestankurier.info
© Copyright 2023