Tož, když 29 letou ženu přepadl v jejím bytě a brutálně ji znásilnil, dovezli ji záchranáři do nemocnice, kde se lékaři a zdravotní sestry psychicky zhroutili, když uviděli v jakém je stavu…

Mladík se jménem Oumar N.(18 let) se měl před svým krutým činem dopustit několika trestných činů. Jak informovalo Le Figaro, korpulentní mladík byl již pětkrát postaven před soud pro mladistvé a odsouzen za poškození majetku. Pachatel měl podle policie také celkem 17 záznamů v rejstříku trestů, včetně krádeží, přebírání kradeného zboží a také sexuálního zneužívání včetně vlastní malé sestry.

Politici mainstreamu varují před rasismem

Incident vyvolal hněv a zděšení po celé zemi. Spisovatel a vůdce francouzské strany Reconquête Éric Zemmour varoval, že případ by se v zemi neměl setkat s všeobecnou lhostejností. „Sním o Francii, kde mladé ženě nehrozí, že skončí v kómatu poté, co byla okradena, znásilněna a krutě mučena ve svém vlastním domě pachatelem Oumarem,“ napsal o víkendu na Twitteru. Zemmour slíbil, že za tento sen bude bojovat ze všech sil.

Generální tajemník socialistů Olivier Faure naopak řekl, že je naprosto jedno, zda se pachatel jmenoval „Oumar, Francis, Michel, Emile, Guy nebo Patrice“. Barbarství, perverze a neřest by neměly barvu pleti ani národnost. „Použít ohavný čin k naznačování, že imigranti jsou násilníci, je rasistické,“ varoval socialista.

Mladá žena znásilněná ve vlastním bytě

Minulý pátek byla 29letá Francouzka napadena v jejím bytě a znásilněna mimořádně surovým způsobem. „Oběť vytrpěla mučení a byla doslova zmasakrována,“ citoval o víkendu francouzský deník Le Figaro osobu zapletenou do případu.

Policisté a lékaři se při operaci v Cherbourgu rozplakali a psychicky zhroutili

Pachatel – 18letý Oumar N. – se prý již ke svému činu přiznal a byl vzat do vazby. Podle vyšetřovatelů prý „neprojevoval žádné emoce a žádné sympatie k oběti“. Mladá žena byla naopak s těžkými vnitřními zraněními převezena do nemocnice (byla znásilněna násadou od koštěte), kde musela být několik hodin operována a uvedena do umělého kómatu. Zůstává v kritickém stavu. V nemocnici musela být zorganizována speciální psychologická péče pro lékaře a sestry, kteří ženu ošetřovali, protože mnozí z nich brutalitu útoku nezvládli. Policisté prý také při svém zásahu propukli v pláč.

Autor: Redakce, 16.8.2023

Zdroj:

https://www.valeursactuelles.com/faits-divers/viol-barbare-a-cherbourg-le-suspect-connu-pour-viol-sur-mineur-en-2019-et-tentative-dagression-sexuelle-sur-sa-soeur-en-2022

Podpořte nezávislou originální žurnalistiku!
Unterstützen Sie originellen unabhängigen Journalismus!
Číslo účtu / Kontonummer: 1511201888/5500
IBAN: CZ7755000000001511201888
BIC/SWIFT: RZBCCZPP
Majitel účtu / Kontoinhaber:
BulvarART s.r.o. / GmbH
www.mestankurier.info
© Copyright 2023