Tož, kulturní boj pokračuje v celé své nahotě…

Po oznámení složení francouzského ragbyového týmu pro mistrovství světa woke uživatelé internetu kritizovali prezentační video, které je prý „rasistické“.

Sportovní událost, která začne 8. září, vyvolává velké vzrušení mezi Francouzi, kteří chtějí vidět svůj tým vyhrát soutěž. Včera, 21. srpna, byl zveřejněn seznam 33 hráčů, kteří se představí v týmu Francie na tomto mistrovství světa. Oznámení bylo prezentováno ve videu, kde Francouzi ve čtyřech rozích území oznamují jména hráčů. Jsou zde staří lidé, mladí lidé, farmáři, rodiny, přátelé a dokonce i lidé s přistěhovaleckým původem.

„Existují jen běloši a mají bílý balón“

Tento klip vyvolal mnoho reakcí na sociální síti X. „Video je super rasistické“ , píše uživatel a upřesňuje, že jsou tam „jen běloši, točí se na vesnicích, smrdí to propagandou Národního sdružení Marine Le Pen“. Není jediný, kdo měl tuto reakci. Gilles R. uvádí: „Podívejte se na tento pěkný klip Petainistů a Vichistické Francie“ , když se jiný uživatel domnívá, že reklama je „velmi bílá“. Kulturní boj woke teroristů tak jede na plné obrátky.

Naštěstí většina komentářů je pozitivních a jsou „sjednoceni pro sen“, tedy o vítězství na Světovém poháru v ragby.

Autor: Redakce, 22.8.2023

Zdroj:

https://www.valeursactuelles.com/societe/raciste-clip-petainiste-des-internautes-critiquent-le-clip-annoncant-les-joueurs-selectionnes-pour-la-coupe-du-monde-de-rugby

Podpořte nezávislou originální žurnalistiku!
Unterstützen Sie originellen unabhängigen Journalismus!
Číslo účtu / Kontonummer: 1511201888/5500
IBAN: CZ7755000000001511201888
BIC/SWIFT: RZBCCZPP
Majitel účtu / Kontoinhaber:
BulvarART s.r.o. / GmbH
www.mestankurier.info
© Copyright 2023