Tož, woke teror na postupu…

Mladík z Virginie řekl, že jeho práva podle prvního dodatku jsou porušována poté, co mu středo školští úředníci řekli, aby odstranil dvě americké vlajky namontované na jeho červeném náklaďáku Toyota Tacoma.

Představitelé střední školy Staunton River High School řekli Christopheru Hartlessovi, že vlastenecký projev odvádí pozornost ostatních řidičů a znepokojuje bezpečnost.

„Nechápu, jak je to rušivé“
 řekl Hartless.

Jeho řidičský průkaz mu byl odebrán. Jeho matka řekla, že nechtěla, aby jezdil autobusem, a tak ho jeho rodina vzala ze střední školy a učí se doma.

Úředníci ze školní čtvrti Bedford County na střední škole vydali prohlášení, v němž uvádějí, že vyvěšování vlajek na vozidlech je proti „smlouvě o parkování studentů“, „kterou používají všechny 3 naše střední školy po mnoho let“.

V květnu zase jiný středoškolák z Massachusetts podal žalobu proti své škole, v níž tvrdil, že jeho práva podle prvního dodatku byla porušena poté, co mu bylo řečeno, aby si sundal košili s frází „Existují pouze dvě pohlaví“.

Autor: Redakce, 28.8.2023

Zdroj:

https://www.breitbart.com/education/2023/08/24/student-refuses-schools-order-remove-american-flags-truck-switches-homeschooling/

Podpořte nezávislou originální žurnalistiku!
Unterstützen Sie originellen unabhängigen Journalismus!
Číslo účtu / Kontonummer: 1511201888/5500
IBAN: CZ7755000000001511201888
BIC/SWIFT: RZBCCZPP
Majitel účtu / Kontoinhaber:
BulvarART s.r.o. / GmbH
www.mestankurier.info
© Copyright 2023