Tož, Tucker Carlson vyzpovídal maďarského premiéra Viktora Orbána…

Orbán: Válku na Ukrajině vyřeší jedině Trump, je to šance na záchranu západní civilizace

Orbán řekl, že Ukrajinci nemají nejmenší šanci válku vyhrát nebo že jedinou šancí Západu – i na konec války na Ukrajině – je Donald Trump. 

Tucker Carlson rozhovor zahájil vlastním proslovem, ve kterém vyjádřil pohoršení nad nedostatkem informací, které Američané o válce na Ukrajině dostávají. Proto se rozhodl odjet za Orbánem do Maďarska, aby ten situaci z pozice sousední země vysvětlil. 

Viktor Obrán rozumí Rusku i Ukrajině, a proto jsme se za ním po dvou letech vrátili a zeptali se, co přesně se na Ukrajině právě teď děje.“

„Výhra Kyjeva nad Moskvou není jen nedorozuměním. Je to lež. Je to nemožné,“ Orbán s tím, že Ukrajincům dříve dojdou vojáci a že jsou Rusové „daleko silnější“.

Orbán řekl, že válku mohou ukončit USA – konkrétně pak znovuzvolení Donalda Trumpa, která je „jedinou možnosté“ na ukončení války.

Orbán také chválil Trumpovu zahraniční politiku a označil ji za „nejlepší posledních dekád“. „Trump je ten muž, který může zachránit Západní svět“ a celé lidstvo, řekl Orbán.

„Používat justici proti politickým oponentům,“ řekl Orbán na adresu aktuálního soudního procesu s Trumpem, „je v Maďarsku nemyslitelné. To dělali komunisté.“

Orbán řekl, že i přes to, že je Maďarsko členem NATO a spojencem USA, zachází se s nimi hůře než s Rusy.

Rozhovor odvysílal Carlson na sociální síti X a natočil ho na terase Orbánovy budapešťské kanceláře 21. srpna. 

Celý rozhovor zde:

Autor: Redakce, 31.8.2023

Podpořte nezávislou originální žurnalistiku!
Unterstützen Sie originellen unabhängigen Journalismus!
Číslo účtu / Kontonummer: 1511201888/5500
IBAN: CZ7755000000001511201888
BIC/SWIFT: RZBCCZPP
Majitel účtu / Kontoinhaber:
BulvarART s.r.o. / GmbH
www.mestankurier.info
© Copyright 2023