Tož, ve Španělsku Me Too ničí životy a Woody Allen k tomu říká, že je to šílené…

„Neznásilnil ji. Co je na tom špatné?“

Woody Allen způsobil skandál podporou Luise Rubialese, kterého teď ničí politická korektnost a hnutí Me Too!

Polibek fotbalistky Jennifer Hermoso, která jako kapitánka vyhrála s ženskou španělskou fotbalovou reprezentací Mistrovství světa ve fotbale žen 2023 zapříčinil, že Luis Rubiales prezident Španělské fotbalové federace získal podporu amerického režiséra Woodyho Allena.

“Je těžké si představit, že někdo přijde o práci kvůli polibku na veřejnosti“ řekl Woody Allen.

Americký režisér Woody Allen se v rozhovoru pro španělská média El Mundo vrátil ke sporu o polibek Luise Rubialese, režisér řekl, že nerozumí původu této kontroverze.

Pro připomenutí, poté, co Španělsko vyhrálo mistrovství světa žen v Austrálii, prezident Španělské fotbalové federace políbil fotbalistku Jennifer Hermoso bez jejího souhlasu. Od té doby je předmětem několika stížností a byla mu pozastavena činnost ze strany FIFA.

Španělský ženský národní tým oznámil, že se odmítá zúčastnit jakýchkoli dalších zápasů, dokud Rubiales neodstoupí. Většina trenérského personálu také podala rezignaci. Současně španělská vláda usiluje o odvolání Rubialese u španělského správního soudu pro sport.

Na polibek si následně stěžovala i sama fotbalistka Jennifer Hermoso, že byl vynucený a bez jejího souhlasu.

Na filmovém festivalu v Benátkách, uvedl Allen 50. celovečerní film své kariéry, a také tam Woody Allen obhajoval prezidenta Španělské fotbalové federace. Sdílel své nepochopení důsledků tohoto gesta, které považuje za neškodné: „Neznásilnil ji, byl to jen polibek s přítelem a z radosti z vítězství. Co je na tom špatné?“ řekl Allen.

Autor: Redakce, 6.9.2023

Zdroj:

https://www.valeursactuelles.com/societe/il-ne-la-pas-violee-quel-mal-y-a-t-il-a-cela-woody-allen-fait-scandale-en-soutenant-luis-rubiales

https://www.elmundo.es/papel/cultura/2023/09/03/64f4bb9bfc6c8395558b4594.html

Podpořte nezávislou originální žurnalistiku!

Unterstützen Sie originellen unabhängigen Journalismus!

Číslo účtu / Kontonummer: 1511201888/5500

IBAN: CZ7755000000001511201888

BIC/SWIFT: RZBCCZPP

Majitel účtu / Kontoinhaber:

BulvarART s.r.o. / GmbH

www.mestankurier.info

© Copyright 2023