Tož, nesporný politický talent po dědečkovi…budoucnost suverenní Francie a Evropy…

Marion Maréchal „Le Pen“

Vnučka Jean – Marie Le Pena a neteř Marine Le Pen šéfky Národního sdružení (někdejší Front National) kandiduje do europarlamentu jaké lídr kandidátky hnutí Znovudobytí, kde je místopředsedkyní. Předsedou RECONQUÊTE !, je francouzský novinář a spisovatel Eric Zemmour. Ten kandidoval na prezidenta Francie a skončil na čtvrtém místě, za vítězným Emmanuelem Macronem, druhou Marine Le Pen a třetím levicovým lídrem Jean-Luc Melénchonem. Všichni jsou profesionálními politiky. Zemmour byl v politice nováčkem. 

Marion Maréchal byla členkou Front National a také nejmladší poslankyní (ve 22 letech) Národního shromáždění. Po té se rozhodla opustit politiku a založila lyceum národní politologie & ekonomiky. Následně se po čase rozhodla do politiky vrátit právě jako místopředsedkyně nového hnutí Znovudobytí. To se díky ní, rozrůstá a má velkou podporu mladých Francouzů.

Hnutí Znovudobytí

Hnutí požaduje zákaz migrace ze třetích zemí, zákaz islámu, vyhoštění muslimů, kteří nerespektují zákony republiky. Zrušení EU a NATO. V průzkumech do europarlamentu se pohybuje mezi 8 – 10 %. Eurovolby se budou konat příští rok na přelomu května a června 2024.

„Brzy budeme v Bruselu, po boku našich evropských spojenců, abychom řekli, že první misí EU musí být ochrana naší civilizace. Ano, chceme Evropu, která se již nezabývá rozdělováním migrantů, ale jejich odchodem!“Marion Maréchal „Le Pen“

„Chceme-li prý teroristy zasáhnout, je nutno bombardovat bruselský Molenbeek a ne dalekou Sýrii.“ Eric Zemmour

„Říkat svému dítěti Mohamed znamená kolonizovat Francii“ Eric Zemmour

Autor: Redakce, 10.9.2023

Zdroj:

https://www.facebook.com/MMLPen.officiel

https://www.parti-reconquete.fr/

Podpořte nezávislou originální žurnalistiku!

Unterstützen Sie originellen unabhängigen Journalismus!

Číslo účtu / Kontonummer: 1511201888/5500

IBAN: CZ7755000000001511201888

BIC/SWIFT: RZBCCZPP

Majitel účtu / Kontoinhaber:

BulvarART s.r.o. / GmbH

www.mestankurier.info

© Copyright 2023