Tož, má samozřejmě pravdu, to si musí Francie rozhodnout, jestli chce být islámský stát a kolonie USA…

Eric Zemmour uskutečnil svůj politický comeback včera v neděli 10. září v Gréoux-les-Bains (Alpes-de-Haute-Provence). Příležitost pro předsedu Reconquest! aby znovu potvrdil odhodlání svého hnutí.

Reconquest! zorganizovala zase své letní univerzity v Gréoux-les-Bains (Alpes-de-Haute-Provence).

„Tolerance skončila pro všechny tyto země, které k nám posílají své nezaměstnané a své delikventy,“ řekl politik s poukazem na současnou migrační politiku, kterou považuje za příliš laxní. „Už žádné miliardy dluhů smazaných výměnou za nic, co by vám očistilo svědomí. Už žádná víza velkoryse udělovaná studentům, migrantům, kteří chtějí najít El Dorado, která postupně mizí,“ pokračoval lídr Reconquête! Eric Zemmour.

Marion Maréchal na cestě do Europarlamentu

Tento politický návrat byl také příležitostí udělat dojem vzhledem k příštím evropským volbám v červnu 2024. Éric Zemmour doufá, že se mu podaří získat mandáty pro svoji stranu Jako vedoucího kandidátky do europarlamentu důvěřuje Marion Maréchal (Le Pen), rovněž přítomné na těchto letních univerzitách.

Podle průzkumu Ifop provedeného pro Le Journal du Dimanche , Reconquête! V evropských volbách v červnu 2024 by mohla získat 7 % až 10 %.

Autor: Redakce, 11.9.2023

Zdroj:

https://www.valeursactuelles.com/politique/finie-la-tolerance-pour-tous-ces-pays-qui-nous-envoient-leurs-chomeurs-et-leurs-delinquants-le-discours-offensif-de-rentree-deric-zemmour

Podpořte nezávislou originální žurnalistiku!
Unterstützen Sie originellen unabhängigen Journalismus!
Číslo účtu / Kontonummer: 1511201888/5500
IBAN: CZ7755000000001511201888
BIC/SWIFT: RZBCCZPP
Majitel účtu / Kontoinhaber:
BulvarART s.r.o. / GmbH
www.mestankurier.info
© Copyright 2023