Tož, ozbrojený muž obviněný z vydávání se za federálního důstojníka byl vzat do vazby při kampaň primárek demokratického politika Roberta F. Kennedyho Jr. v Los Angeles…

V prohlášení losangeleské policie se uvádí, že policie obdržela v pátek odpoledne telefonát, že muž s nabitou zbraní a pouzdrem a odznakem US Marshals Service byl před divadlem, kde měl demokratický prezidentský kandidát přednést projev.

V prohlášení kampaně se uvádí, že Kennedyho bezpečnostní tým obklíčil muže, který byl později vzat do vazby LAPD. Na místě byla i FBI.

Nikdo nebyl zraněn.

„Ten muž tvrdil, že je součástí Kennedyho bezpečnostního týmu,“ stojí v prohlášení kampaně. Bezpečnostnímu týmu kandidáta řekl, že „musí být okamžitě odveden ke kandidátovi“.

Muž byl vzat do vazby kvůli obvinění z nošení ukryté zbraně.

V příspěvku na X, Kennedy řekl, že je vděčný za rychlou reakci LAPD. Jeho kampaň uvedla, že Kennedyho žádosti o ochranu tajné služby byly zamítnuty a on plánuje podat žádost znovu tento měsíc.

5. dubna 2023 podal Kennedy svou kandidaturu na demokratickou prezidentskou nominaci v prezidentských volbách v roce 2024. Tím se stává pátým členem své rodiny, který usiluje o prezidentský úřad Spojených států. Jde o synovce prezidenta USA JFK a syna ministra spravedlnosti Roberta Kennedyho. Na oba dva byly spáchané úspěšné atentáty.

Autor: Redakce, 18.9.2023

Zdroj:

https://www.kennedy24.com/

https://www.newsmax.com/newsfront/robert-kennedy-arrest-los-angeles-impersonation/2023/09/17/id/1134782/

https://en.wikipedia.org/wiki/Robert_F._Kennedy_Jr.

Podpořte nezávislou originální žurnalistiku!

Unterstützen Sie originellen unabhängigen Journalismus!

Číslo účtu / Kontonummer: 1511201888/5500

IBAN: CZ7755000000001511201888

BIC/SWIFT: RZBCCZPP

Majitel účtu / Kontoinhaber:

BulvarART s.r.o. / GmbH

www.mestankurier.info

© Copyright 2023