Tož, podle Elona Muska je „občanská válka v Evropě nevyhnutelná, pokud budou pokračovat současné trendy“…

Šéf sociální sítě X Musk, reagoval na text politického komentátora Konstantina Kisina varující před možným rozkladem evropského kontinentu.

Několik dní po zahájení útoku Hamasu na stát Izrael již pociťujeme dopad obnovení izraelsko-palestinského konfliktu na Evropu. Ve Francii, Německu a dokonce i ve Velké Británii se tisíce lidí shromáždily na podporu palestinské věci, uprostřed rostoucího znepokojení mezi úřady, které se obávají nárůstu antisemitismu.

Strach sdílí rusko-britský politický komentátor Konstantin Kisin, který situaci analyzoval:

 „Když vidíte tisíce lidí oslavujících znásilnění a vraždu spáchanou zakázanou teroristickou organizací, s policií přihlížejícími ve velkých evropských městech, víte, že je všechno špatně,“ napsal na sociální síti X s tím, že to bude jen horší, kvůli nedostatečné kontrole migračních toků. „Z tisíců lidí, kteří „demonstrují“, se stanou desetitisíce,“ varoval, než dodal, že „Evropa spáchala sebevraždu“.

„Směrem k občanské válce“?

Americký miliardář Elon Musk, který je na jeho sociální síti často, reagoval na tuto analýzu a ujistil, že „občanská válka je v Evropě nevyhnutelná“, pokud „budou pokračovat současné trendy“. Předpověď, na kterou jeho partner rychle zareagoval: „Občanská válka znamená, že se někdo pomstí. Z toho, co můžeme pozorovat, si ani nejsem jistý, že se to stane a někdo na to v Evropě bude mí sílu.“

Autor: Redakce, 12.10.2023

Zdroj:

https://www.valeursactuelles.com/monde/pour-elon-musk-la-guerre-civile-en-europe-est-inevitable-si-les-tendances-actuelles-se-poursuivent

Podpořte nezávislou originální žurnalistiku!

Unterstützen Sie originellen unabhängigen Journalismus!

Číslo účtu / Kontonummer: 1511201888/5500

IBAN: CZ7755000000001511201888

BIC/SWIFT: RZBCCZPP

Majitel účtu / Kontoinhaber:

BulvarART s.r.o. / GmbH

www.mestankurier.info

© Copyright 2023

#mestankurier.info