Tož, Til se brání různým nařčením…

Mainstream novináři na něj rozpoutali štvanici, když veřejně kritizoval německou vládu „semaforu“, klimateroristy, green deal…

Členové jeho filmového štábu ho následně obvinili ze šikany. Režisérovi, producentovi a herci se obvinění zdálo tak neopodstatněné. Nyní představil svůj nový film „To nejlepší teprve přijde.“ A také tvrdě podporuje Tilla Lindemanna (Rammstein), který byl lživě obviněn ze sexuálního násilí na ženách, kdy podle něj „woke teror“, prostupuje celou společností.

„Nikdy jsem nezneužil svou moc“ 

Odmítl obvinění vznesená o jeho práci pod vlivem alkoholu a facku na natáčení filmu „Manta Manta Zwoter Teil“. Říká, že ale „nikdy nebyl panovačný“. „Nikdy jsem nezneužil svou moc.“ Jako jediný ústupek svým kritikům, kteří ho mimo jiné obviňovali z bagatelizace, Schweiger uvedl, že někdy použil svůj tón nesprávně a že se omluvil za údajnou facku na place. Přesto si na incident nemohl vzpomenout, „ale ani náš kancléř si nepamatuje“ – což je narážka na nedostatek paměti kancléře Olafa Scholze v jeho prohlášeních o několika kauzách týkajícího se jej a jeho strany SPD.

„Problém s alkoholem“

Své problémy s alkoholem Til uznává, ale jsou prý jeho věcí. Nicméně chodí na léčení k terapeutovi. Mezitím produkční společnost Constantin odpověděla zveřejnila, že v současné době neplánují se Schweigerem žádné nové projekty. Til a jeho filmy však i nadále lámou rekordy v návštěvnosti a u Němců, kteří jej tak v jeho odporu vůči vládě, která má už jen 38 % oblíbenost podporují.

Tilman Valentin Schweiger (* 19. prosince 1963) je německý herec, režisér, scenárista a producent

Autor: Redaktor, 11.12.2023

Zdroj:

https://www.nzz.ch/feuilleton/til-schweiger-im-interview-ich-habe-noch-nie-meine-macht-missbraucht-ld.1769448

https://www.film.at/stars/til-schweiger-causa-interview/402699502

Podpořte nezávislou originální žurnalistiku!
Unterstützen Sie originellen unabhängigen Journalismus!
Číslo účtu / Kontonummer: 1511201888/5500
IBAN: CZ7755000000001511201888
BIC/SWIFT: RZBCCZPP
Majitel účtu / Kontoinhaber:
BulvarART s.r.o. / GmbH
www.mestankurier.info
© Copyright 2023

mestankurier.info