Tož, když má lidovectví opravdu křesťanské základy…

Laura Sachslehner se ve své nové knize „Schamlos“ (Nestydatí) staví proti levicové progresivní politice.

„TO JSOU NOVINKY,“ hrdě oznamuje na Instagramu politička Lidovců ÖVP Laura Sachslehner. Bývalá generální tajemnice lidovců brzy vydá svou druhou knihu.

Nová kniha vídeňské političky ÖVP Laury Sachslehnerové vyjde v únoru. Devětadvacetiletá politička chce pod názvem „Shameless – The 10 Biggest Lies in Politics“ objasnit „množství vymyšlených narativů zeleno-levicových stran“ a vysvětlit, proč jsou pro politickou debatu tak nebezpečné.

Sachslehnerová je v současné době aktivní jako poslankyně vídeňského zemského parlamentu. Dříve byla generální tajemnicí ÖVP, ale v roce 2022 se po necelých devíti měsících vzdala tohoto postu, protože existovaly „podstatné rozdíly“ s vedením strany, které už nešéfoval Sebastian Kurz, ke kterému názorově i generačně patřila. I přes ústup z federální politiky na sebe mladá politička nadále poutá pozornost provokativními výroky na adresu woke teroru, progresivně zeleno-rudé levice, EU i vlastní lidové strany, kterou varuje před dalším posunem do zelenoruda.

„Jsem moc ráda, že vám konečně mohu prozradit, že v únoru vychází moje nová kniha! Tentokrát se podívám na množství vymyšlených narativů levicových stran a na to, proč jsou tak nebezpečné pro politickou debatu. Všechny informace najdete v odkazu v mém biu! Doufám, že během několika příštích dnů se zde s vámi budu moci podělit o několik postřehů.“

Autor: Redakce, 9.1.2024

Zdroj:

https://www.instagram.com/p/C11q40zM4m7/

https://www.oe24.at/oesterreich/politik/parteien/schamlos-sachslehner-rechnet-in-neuem-buch-mit-linken-politik-ab/581269245

Podpořte nezávislou originální žurnalistiku!

Unterstützen Sie originellen unabhängigen Journalismus!

Číslo účtu / Kontonummer: 1511201888/5500

IBAN: CZ7755000000001511201888

BIC/SWIFT: RZBCCZPP

Majitel účtu / Kontoinhaber:

BulvarART s.r.o. / GmbH

www.mestankurier.info

© Copyright 2023

#mestankurier.info